Hotel Stránčice zámek BERCHTOLD
Hotel zámek BERCHTOLD ubytování Stránčice Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel zámek BERCHTOLD / Stránčice

Víceúčelový areál HOTEL zámek BERCHTOLD se nachází v malebné krajině Josefa Lady na Praze – východ, jen 30 km z centra Prahy a nabízí svým hostům nové ubytování, krásné prostory historického objektu a výbornou kuchyni. 

V zámeckém parku objevíte "Dětský ráj" s pohádkovou zemí a stálou expozicí miniatur českých hradů a zámků. Moderní sportovní areál na tenis, golf, fotbal a další vyžití je tu pro všechny skupiny klientů. Ubytovaní hosté mají vstupné do zámeckého parku ZDARMA! Hotel zámek Berchtold je zámek pro každého.

Hotel zámek Berchtold ubytování na zámku
Hotel je umístěn v překrásné přírodě a je obklopen nádherným parkem, který je plný zajímavostí. Dokonale zrenovovaný interiér nabízí ubytování v 16 pokojích s 44 lůžky a dále pod Sport centrem jsou 3 pokoje s 16 lůžky. Celková kapacita areálu je 60 lůžek.

Pokoje jsou v různých stylech - zámecké pro novomanžele, osobností pro manažery, pohádkové pro rodiny s dětmi, některé pokoje lze propojit do apartmá, jeden dvoulůžkový pokoj je propojen se zámeckou věží,  kde je umístěn nejvýše položený čtyřlůžkový pokoj. Hotel je bezbariérový s výtahem a pokojem pro  invalidy. Hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC + sprchový kout nebo vana), barevnou TV, minibarem (ceník přiložen), trezorem. Dětská postýlka na vyžádání.

Hotel Berchtold Kunice - Vidovice další možnosti ubytování  
ECONOMY 3-6 lůžkové pokoje pro sportovce, soustředění a turisty mají WC a sprchu společnou. Pokoje jsou přímo u fotbalového stadionu v dřevěném podkroví. O prázdninách je k dispozici dalších 80 lůžek ** v rámci obce Kunice-Vidovice v centru a přímo v lese 800 m od zámku Berchtold.

Kunice - Vidovice Hotel ubytování zámek Berchtold restaurace
Součástí hotelu je i restaurace s názvem Kouzelná zahrada, která je zaměřena na tradiční českou a italskou kuchyni a během teplejších měsíců otevírá nádvoří a přilehlý park k příjemnému zahradnímu stolování. Rozličné gastronomické akce připravují kuchaři s osobním nasazením. Velký výběr nápojů nabízí zámecký bar nebo sport bar.

Kapacita restaurace je až 75 míst ve čtyřech částech přízemí, s dětským koutkem a speciálním dětským menu. Dále sály v II. patře mají cca 100 míst a dvě zahrádky 30-150 míst. Specialitou pro náročné zákazníky je 5 samostatných stolů po 6-10-ti místech v největší letní zahrádce v ČR v krásném prostředí zámeckého parku a přitom v soukromí (zde je nutná rezervace a pronájem stolu). Dále je 25 míst ve sport baru a 60 míst na letní gril terase s výhledem na tenisové kurty a přírodu.

Nový hotel zámek Berchtold v Kunicích-Vidovicích služby
V zámeckém parku je připraven Dětský ráj, herny či mini ZOO. Jeden ze sálů lze využít na pořádání společenských události, jako jsou plesy, soukromé oslavy, koncerty, výstavy, svatby a jiné nevšední příležitosti. Druhý sál je vybaven konferenční technikou a je plně připraven pro firemní akce. Naprostou pohodu a relaxaci lze zažít ve wellness centru vybaveném hydromasážními vanami, masážními lůžky a řadou služeb.
V zámku je umístěno také regionální obecní muzeum a řada výstav. Vybavení celého areálu, možnost bezpečného parkování a široké možnosti dalších aktivit předurčují hotel pro široké využití především na  firemní akce, pobyty rodin s dětmi a soustředění sportovců.

Ubytování u Prahy Hotel zámek Berchtold informace
Recepce je otevřena 24 hodin denně 7 dní v týdnu, možnost úschovy cenností v trezoru, informační servis, prodej suvenýrů, hotelová prádelna. Pejsci v doprovodu dospělé osoby a na vodítku jsou vítáni. K dispozici - 3 speciálně vybavené konferenční sály až  pro 200 lidí a zajištění firemních akcí, restaurace s venkovní velkou zahrádkou a 3 bary (otevřeno  denně od 8:00 – 22:00 hod.). Pronájem stolů v zámeckém parku pro Vaše soukromé akce s obsluhou. Wellness, hydromasážní vany, masáže, léčebný pramen sv. Anny. Hlídání dětí a dětské sportovní a kulturní programy, minikino atd. Půjčovna kol a sportovního vybavení, lodička, rybářského náčiní atd. i s povolenkou. Zajistí Vám odvoz do Prahy, 15 min jedno z největších  nákupních center Čestlice. Sport centrum celoročně nabízí – tenis, golf, volejbal, st. tenis, kopaná, cyklistika, střelnice v bývalém vojenském bunkru, rybolov, ….

Hotel Berchtold je ideálním východiskem jak pro výlety do krásné přírody Ladova kraje a přírodního parku Velkopopovicko, tak  i pro  výlety do Prahy, nákupního centra Čestlice a po Středočeském kraji. Zajistí Vám kola i odvoz vozidlem. Na recepci najdete katalogy s řadou typů na výlety. Připraveny jsou pro Vás speciální turistické okruhy se startem a cílem na zámku Berchtold. Ke všem označeným trasám dostanete mapu či navigaci.
Hotel Stránčice zámek BERCHTOLD - Služba na recepci je 24 hodinHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - K hotelu přísluší parkovištěHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - disponuje restauracíHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - disponuje vinárnouHotel Stránčice zámek BERCHTOLD -  je k dispozici připojení na internetHotel Stránčice zámek BERCHTOLD -  je k dispozici letní terasaHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - golfHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - přijímá kreditní karty VISAHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - tenis -poblíž hoteluHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Stránčice zámek BERCHTOLD - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou